MB6-P108-26 TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Conn Barrier Strip 26 POS 9.53mm Solder ST Thru-Hole 25A/Contact
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук