MB7460-100
MB7460-100 MaxBotix
4-20hr-maxsonar-wr_datasheet.pdf
Виробник: MaxBotix
Proximity Sensor Ultrasonic 500cm 10V to 32VDC 6-Pin Bag
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ULTRASONIC SENSR 4-20HR-MAXSONAR, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 10 V ~ 32 V, Frequency: 42kHz, Type: Transmitter, Receiver, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C (TA), Beam Angle: 11°.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MB7460-100 MB7460-100 Виробник : MaxBotix 4-20hr-maxsonar-wr_datasheet.pdf Proximity Sensor Ultrasonic 500cm 10V to 32VDC 6-Pin Bag
на замовлення 5 шт:
Кількість Ціна
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 10 V ~ 32 V
Frequency: 42kHz
Type: Transmitter, Receiver
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C (TA)