MBA02040C1022FC100
MBA02040C1022FC100 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
mbxsma.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 10.2K OHM 0.4W 1% AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Resistance: 10.2 kOhms
на замовлення 990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 10.2kΩ; 400mW; ±1%; 0; 200V; Ø0.5x29mm, Type of resistor: metal film, Resistance: 10.2kΩ, Power: 0.4W, Tolerance: ±1%, Body dimensions: Ø1.6x3.6mm, Operating temperature: -55...155°C, Length: 3.6mm, Diameter: 1.6mm, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.5x29mm, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Operating voltage: 200V, Quantity in set/package: 1000pcs., Manufacturer series: 0, Leads: axial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBA02040C1022FC100 MBA02040C1022FC100 Виробник : Vishay / Beyschlag mbxsma.pdf Metal Film Resistors - Through Hole .4watt 10.2Kohms 1% 1/8watt body size
на замовлення 530 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
MBA02040C1022FC100 MBA02040C1022FC100 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components mbxsma.pdf Description: RES 10.2K OHM 0.4W 1% AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 0.4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Resistance: 10.2 kOhms
товару немає в наявності
MBA02040C1022FC100 MBA02040C1022FC100 Виробник : VISHAY VISHAY_mbxsma.pdf Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 10.2kΩ; 400mW; ±1%; 0; 200V; Ø0.5x29mm
Type of resistor: metal film
Resistance: 10.2kΩ
Power: 0.4W
Tolerance: ±1%
Body dimensions: Ø1.6x3.6mm
Operating temperature: -55...155°C
Length: 3.6mm
Diameter: 1.6mm
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.5x29mm
Operating voltage: 200V