Продукція > VISHAY / BEYSCHLAG > MBA02040C1401FC100
MBA02040C1401FC100
MBA02040C1401FC100 Vishay / Beyschlag
VISH_S_A0005972005_1-2569743.pdf
Виробник: Vishay / Beyschlag
Metal Film Resistors - Through Hole .4watt 1.4Kohms 1% 1/8watt body size
на замовлення 1252 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBA02040C1401FC100 MBA02040C1401FC100 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components mbxsma.pdf Description: RES 1.4K OHM 0.4W 1% AXIAL
на замовлення 692 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9