Продукція > VISHAY > MBB02070C1101FC100
MBB02070C1101FC100
MBB02070C1101FC100 Vishay
mbxsma.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 1.1K Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 Medical Ammo
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBB02070C1101FC100 MBB02070C1101FC100 Виробник : Vishay mbxsma.pdf Res Thin Film 1.1K Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 Medical Ammo
Кількість Ціна
MBB02070C1101FC100 Виробник : Vishay BC Components mbxsma.pdf Description: RES 1.1K OHM 0.6W 1% AXIAL
на замовлення 13 шт: