MBB02070C1203FC100
MBB02070C1203FC100 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
mbxsma.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 120K OHM 0.6W 1% AXIAL
Power (Watts): 0.6W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Part Status: Active
Resistance: 120 kOhms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 120K OHM 0.6W 1% AXIAL, Power (Watts): 0.6W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Part Status: Active, Resistance: 120 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBB02070C1203FC100 MBB02070C1203FC100 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components mbxsma.pdf Description: RES 120K OHM 0.6W 1% AXIAL
Power (Watts): 0.6W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Part Status: Active
Resistance: 120 kOhms