Продукція > VISHAY / THIN FILM > MBE04140C2400FC100
MBE04140C2400FC100
MBE04140C2400FC100 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Metal Film Resistors - Through Hole 1W 240ohms 1% 50ppm 500V
на замовлення 3036 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBE04140C2400FC100 MBE04140C2400FC100 Виробник : Vishay / BC Components Metal Film Resistors - Through Hole 1W 240ohms 1% 50ppm 500V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
MBE04140C2400FC100 MBE04140C2400FC100 Виробник : Vishay / Beyschlag Metal Film Resistors - Through Hole 1W 240ohms 1% 50ppm 500V