Продукція > VISHAY > MBE04140D5102FC100
MBE04140D5102FC100
MBE04140D5102FC100 Vishay
sma.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 51K Ohm 1% 0.65W ±25ppm/°C Conformal Coated AXL Medical Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук