Продукція > MURATA ELECTRONICS > MBH10145C-100MA=P3
MBH10145C-100MA=P3
MBH10145C-100MA=P3 Murata Electronics
m_mbh10145c.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 10UH 3.3A 37 MOHM
на замовлення 198 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 10uH 44.4mOhms 3.1A 10.4x10.4mm 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBH10145C-100MA=P3 MBH10145C-100MA=P3 Виробник : Murata Electronics product-1023645.pdf Fixed Inductors 10uH 44.4mOhms 3.1A 10.4x10.4mm 20%