Продукція > MURATA ELECTRONICS > MBH10145C-150MA=P3
MBH10145C-150MA=P3
MBH10145C-150MA=P3 Murata Electronics
product-1023646.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 15uH 57.6mOhms 2.6A 10.4x10.4mm 20%
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBH10145C-150MA=P3 MBH10145C-150MA=P3 Виробник : Murata Electronics m_mbh10145c.ashx Description: FIXED IND 15UH 2.5A 48 MOHM SMD
товару немає в наявності