Продукція > MURATA ELECTRONICS > MBH10145C-221MA=P3
MBH10145C-221MA=P3
MBH10145C-221MA=P3 Murata Electronics
m_mbh10145c.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 220UH 850MA 470MOHM SM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 220uH 564mOhm 0.68A 10.4x10.4mm 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBH10145C-221MA=P3 MBH10145C-221MA=P3 Виробник : Murata Electronics m_mbh10145c.ashx Description: FIXED IND 220UH 850MA 470MOHM SM
товару немає в наявності
MBH10145C-221MA=P3 MBH10145C-221MA=P3 Виробник : Murata Electronics product-1023667.pdf Fixed Inductors 220uH 564mOhm 0.68A 10.4x10.4mm 20%