Продукція > MURATA ELECTRONICS > MBH10145C-680MA=P3
MBH10145C-680MA=P3
MBH10145C-680MA=P3 Murata Electronics
product-1023655.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 680uH 26.4mOhm 4.1A 10.4x10.4mm 20%
на замовлення 965 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBH10145C-680MA=P3 MBH10145C-680MA=P3 Виробник : Murata Electronics m_mbh10145c.ashx Description: FIXED IND 68UH 1.5A 140 MOHM
на замовлення 326 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)