Продукція > MURATA ELECTRONICS > MBH12282C-100MA=P3
MBH12282C-100MA=P3
MBH12282C-100MA=P3 Murata Electronics
m_mbh12282c.ashx
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 10UH 5.3A 21.6MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 21.6mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 8.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 5.3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 5.3A 21.6MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 21.6mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 8.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 5.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBH12282C-100MA=P3 MBH12282C-100MA=P3 Виробник : Murata Electronics product-1023656.pdf Fixed Inductors 10uH 21.6mOhms 5.7A 12.5x12.5mm 20%