Продукція > MURATA ELECTRONICS > MBH12282C-102MA=P3
MBH12282C-102MA=P3
MBH12282C-102MA=P3 Murata Electronics
product-1023669.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 1000uH 1.26Ohm .56A 12.5x12.5mm 20%
на замовлення 305 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1MH 590MA 1.26 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 1.26Ohm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 810mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 590 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBH12282C-102MA=P3 MBH12282C-102MA=P3 Виробник : Murata Electronics m_mbh12282c.ashx Description: FIXED IND 1MH 590MA 1.26 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 1.26Ohm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 810mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 590 mA