MBH6045C-220MA=P3
MBH6045C-220MA=P3 Murata Electronics
product-1023607.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 22uH 166.8mOhm 1.5A 6.2x6.2mm 20%
на замовлення 68 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 1.2A 166.8MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 166.8mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBH6045C-220MA=P3 Виробник : Murata m_mbh6045c_Murata.pdf Дросель SMD дротяний, L = 22 мкГн, Idc, А = 1,2, Точн, % = 20, Rdc, мОм = 93,6, Габ. розм, мм = 6,2 x 6,2 x 4,8, Екранування = Так, Тип осердя = Феритове,... Група товару: Індуктивності Корпус: 6.2х6.2х4.8mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1000 шт
товару немає в наявності
MBH6045C-220MA=P3 MBH6045C-220MA=P3 Виробник : Murata Electronics m_mbh6045c.ashx Description: FIXED IND 22UH 1.2A 166.8MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 166.8mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A