MBH6045C-471MB=P3
MBH6045C-471MB=P3 Murata Electronics
product-1023675.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 470uH 1704mOhm .18A 6.2x6.2mm 20%
на замовлення 1084 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470UH 410MA 1.704 OHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 1.704Ohm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 240mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 410 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBH6045C-471MB=P3 MBH6045C-471MB=P3 Виробник : Murata Electronics m_mbh6045c.ashx Description: FIXED IND 470UH 410MA 1.704 OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 1.704Ohm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 240mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 410 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 410 mA