MBH6045C-680MB=P3
MBH6045C-680MB=P3 Murata Electronics
product-1023650.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 68uH 258mOhms 0.48A 6.2x6.2mm 20%
на замовлення 986 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 940MA 258MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 258mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 640mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 940 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBH6045C-680MB=P3 MBH6045C-680MB=P3 Виробник : Murata Electronics m_mbh6045c.ashx Description: FIXED IND 68UH 940MA 258MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.244" L x 0.244" W (6.20mm x 6.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 258mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 640mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 940 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 940 mA