MBH7045C-101MA=P3
MBH7045C-101MA=P3 Murata Electronics
product-1023676.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 100uH 300mOhm 0.48A 7.2x7.2mm 20%
на замовлення 1894 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 1A 300 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 300mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 630mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBH7045C-101MA=P3 MBH7045C-101MA=P3 Виробник : Murata Electronics m_mbh7045c.ashx Description: FIXED IND 100UH 1A 300 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 300mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 630mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 1 A