MBH7045C-221MA=P3
MBH7045C-221MA=P3 Murata Electronics
product-1023633.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 220uH 624mOhm 0.34A 7.2x7.2mm 20%
на замовлення 1835 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 650MA 624MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 624mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 450mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 650 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBH7045C-221MA=P3 MBH7045C-221MA=P3 Виробник : Murata Electronics m_mbh7045c.ashx Description: FIXED IND 220UH 650MA 624MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 624mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 450mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 650 mA