MBR10200CDS Yangjie Electronic Technology
MBR10100CDS%20THRU%20MBR10200CDS-%E5%8F%8C%E8%83%9E%E8%83%8E87mil.pdf
Виробник: Yangjie Electronic Technology
Schottky Diode
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SCHOTTKY DIODE 200V 10A TO-252, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A, Supplier Device Package: TO-252, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 930 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 200 V.
Інші пропозиції MBR10200CDS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBR10200CDS MBR10200CDS Виробник : Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd MBR10100CDS%20THRU%20MBR10200CDS-%E5%8F%8C%E8%83%9E%E8%83%8E87mil.pdf Description: SCHOTTKY DIODE 200V 10A TO-252
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A
Supplier Device Package: TO-252
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 930 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 200 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active