MBR3100RL
MBR3100RL onsemi
mbr3100-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 3A AXIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 3A
Supplier Device Package: Axial
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 790 mV @ 3 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 600 µA @ 100 V
на замовлення 6863 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 3A AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 3A, Supplier Device Package: Axial, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Part Status: Obsolete, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 790 mV @ 3 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 600 µA @ 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBR3100RL MBR3100RL Виробник : ON Semiconductor mbr3100-d.pdf Diode Schottky Si 100V 3A 2-Pin DO-201AD T/R
Кількість Ціна
tariffCode: 85411000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
MBR3100RL Виробник : ON mbr3100-d.pdf 07+;
MBR3100RL MBR3100RL Виробник : onsemi mbr3100-d.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 3A AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Technology: Schottky
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
MBR3100RL MBR3100RL Виробник : ON Semiconductor mbr3100-d-1192669.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 3A 100V