Продукція > ONSEMI > MBRB41H100CTT4G
MBRB41H100CTT4G
MBRB41H100CTT4G onsemi
mbr41h100ct-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE ARRAY SCHOT 100V 20A D2PAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A
Supplier Device Package: D2PAK
Operating Temperature - Junction: 175°C (Max)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 800 mV @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 100 V
на замовлення 5600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARRAY SCHOT 100V 20A D2PAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A, Supplier Device Package: D2PAK, Operating Temperature - Junction: 175°C (Max), Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 800 mV @ 20 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBRB41H100CTT4G MBRB41H100CTT4G Виробник : ON Semiconductor mbr41h100ct-d.pdf Diode Schottky 100V 20A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 259
Мінімальне замовлення: 259
MBRB41H100CTT4G MBRB41H100CTT4G Виробник : onsemi MBR41H100CT_D-1810903.pdf Schottky Diodes & Rectifiers D2PAK 40A 100V H-SER SC
Мінімальне замовлення: 2
MBRB41H100CTT4G MBRB41H100CTT4G Виробник : onsemi mbr41h100ct-d.pdf Description: DIODE ARRAY SCHOT 100V 20A D2PAK
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Supplier Device Package: D2PAK