Продукція > ONSEMI > MBRF20L45CTG
MBRF20L45CTG
MBRF20L45CTG onsemi
mbr20l45ct-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE ARR SCHOTT 45V 10A TO220FP
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-220-3 Full Pack
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A
Supplier Device Package: TO-220FP
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Obsolete
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 45 V
на замовлення 495566 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 385
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARR SCHOTT 45V 10A TO220FP, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A, Supplier Device Package: TO-220FP, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Obsolete, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 45 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBRF20L45CTG MBRF20L45CTG Виробник : ON Semiconductor mbr20l45ct-d.pdf Diode Schottky 45V 10A 3-Pin(3+Tab) TO-220FP Tube
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 328
Мінімальне замовлення: 328
на замовлення 845 шт:
MBRF20L45CTG Виробник : ON Semiconductor mbr20l45ct-d.pdf
на замовлення 70 шт:
на замовлення 558 шт:
MBRF20L45CTG MBRF20L45CTG Виробник : onsemi mbr20l45ct-d.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 45V 10A TO220FP
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Technology: Schottky
Part Status: Obsolete