Продукція > ONSEMI > MBRF20L80CTG
MBRF20L80CTG
MBRF20L80CTG onsemi
mbr20l80ct-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE ARR SCHOTT 80V 10A TO220FP
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3 Full Pack
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A
Supplier Device Package: TO-220FP
Operating Temperature - Junction: -20°C ~ 150°C
Part Status: Obsolete
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 670 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 80 V
на замовлення 8295 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 544
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARR SCHOTT 80V 10A TO220FP, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A, Supplier Device Package: TO-220FP, Operating Temperature - Junction: -20°C ~ 150°C, Part Status: Obsolete, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 80 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 670 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 80 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBRF20L80CTG MBRF20L80CTG Виробник : ON Semiconductor mbr20l80ct-d.pdf Diode Schottky 80V 20A 3-Pin(3+Tab) TO-220FP Tube
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 464
tariffCode: 85411000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Мінімальне замовлення: 250
MBRF20L80CTG MBRF20L80CTG Виробник : onsemi mbr20l80ct-d.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 80V 10A TO220FP
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Technology: Schottky
Part Status: Obsolete