MBRF40250TG
MBRF40250TG ON Semiconductor
mbr40250d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Diode Schottky 250V 40A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-220FP Tube
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - MBRF40250TG - Schottky-Gleichrichterdiode, 250 V, 40 A, Einfach, TO-220FP, 3 Pin(s), 970 mV, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: TO-220FP, Durchlassstoßstrom: 150A, rohsCompliant: Y-EX, Diodenmontage: Durchsteckmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Diodenkonfiguration: Einfach, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Durchlassspannung, max.: 970mV, usEccn: EAR99, Durchschnittlicher Durchlassstrom: 40A, euEccn: NLR, Anzahl der Pins: 3Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Periodische Spitzensperrspannung: 250V, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBRF40250TG MBRF40250TG Виробник : onsemi 43B6FFEC2A634F9C0A77A75533F1FD33C82EEDBE59455C5588D273E7946FA620.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 40A 250V
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
MBRF40250TG MBRF40250TG Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0014421707-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - MBRF40250TG - Schottky-Gleichrichterdiode, 250 V, 40 A, Einfach, TO-220FP, 3 Pin(s), 970 mV
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: TO-220FP
Durchlassstoßstrom: 150A
rohsCompliant: Y-EX
Diodenmontage: Durchsteckmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Diodenkonfiguration: Einfach
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Durchlassspannung, max.: 970mV
usEccn: EAR99
Durchschnittlicher Durchlassstrom: 40A
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Periodische Spitzensperrspannung: 250V
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 498 шт:
Мінімальне замовлення: 4
MBRF40250TG MBRF40250TG Виробник : ON Semiconductor mbr40250d.pdf Diode Schottky 250V 40A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-220FP Tube
на замовлення 447 шт:
Мінімальне замовлення: 55
MBRF40250TG MBRF40250TG Виробник : onsemi mbr40250-d.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 250V 40A TO220FP
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3 Full Pack
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 35 ns
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 500pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 40A
Supplier Device Package: TO-220FP
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 250 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 970 mV @ 40 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 30 µA @ 250 V
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 44 шт:
на замовлення 44 шт:
товару немає в наявності
MBRF40250TG Виробник : On Semiconductor MBR40250-D.pdf 250 V, 40 A SWITCHMODE Schottky Power Rectifier TO-220 FULLPACK Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт