Продукція > ONSEMI > MBRS3201T3G
MBRS3201T3G
MBRS3201T3G onsemi
mbrs3201t3-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 35 ns
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 3A
Supplier Device Package: SMC
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 840 mV @ 3 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 mA @ 200 V
на замовлення 7500 шт:
Написати відгук
Description: ONSEMI - MBRS3201T3G - Schottky-Gleichrichterdiode, 200 V, 3 A, Einfach, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s), 840 mV, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-214AB (SMC), Durchlassstoßstrom: 100A, rohsCompliant: Y-EX, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Diodenkonfiguration: Einfach, Qualifikation: AEC-Q101, Durchlassspannung, max.: 840mV, usEccn: EAR99, Durchschnittlicher Durchlassstrom: 3A, euEccn: NLR, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: MBRS3, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Periodische Spitzensperrspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: Lead (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MBRS3201T3G MBRS3201T3G Виробник : ON Semiconductor mbrs3201t3d.pdf Diode Schottky 200V 3A 2-Pin SMC T/R
Кількість Ціна
MBRS3201T3G MBRS3201T3G Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0013750195-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - MBRS3201T3G - Schottky-Gleichrichterdiode, 200 V, 3 A, Einfach, DO-214AB (SMC), 2 Pin(s), 840 mV
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-214AB (SMC)
Durchlassstoßstrom: 100A
rohsCompliant: Y-EX
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Diodenkonfiguration: Einfach
Qualifikation: AEC-Q101
Durchlassspannung, max.: 840mV
usEccn: EAR99
Durchschnittlicher Durchlassstrom: 3A
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MBRS3
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Periodische Spitzensperrspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: Lead (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 100
MBRS3201T3G MBRS3201T3G Виробник : onsemi 8552F37E864ABC8666E42C5D680BFBB6D05A97F9F140BF9302048D228B8AB792.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 3A 200V Soft Recovery
Мінімальне замовлення: 6
tariffCode: 85411000
Durchlassstoßstrom: 100A
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Diodenkonfiguration: Einfach
Qualifikation: AEC-Q101
Durchlassspannung, max.: 840mV
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: MBRS3
productTraceability: No
SVHC: Lead (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 13
MBRS3201T3G MBRS3201T3G Виробник : onsemi mbrs3201t3-d.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Supplier Device Package: SMC
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності