Продукція > KYOCERA AVX > MC2016K32K7680C13ASH
MC2016K32K7680C13ASH
MC2016K32K7680C13ASH KYOCERA AVX
4014801.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - MC2016K32K7680C13ASH - Oszillator, 32.768kHz, CMOS, SMD, 2mm x 1.6mm, 3.3V, Produktreihe MC2016K
tariffCode: 85416000
Kompatibler Oszillatorausgang: CMOS
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 90ppm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Versorgungsspannung, nom.: 3.3V
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
Produktpalette: MC2016K Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Oszillatorgehäuse: SMD, 2mm x 1.6mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - MC2016K32K7680C13ASH - Oszillator, 32.768kHz, CMOS, SMD, 2mm x 1.6mm, 3.3V, Produktreihe MC2016K, tariffCode: 85416000, Kompatibler Oszillatorausgang: CMOS, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 32.768kHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 90ppm, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Versorgungsspannung, nom.: 3.3V, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, Produktpalette: MC2016K Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Oszillatorgehäuse: SMD, 2mm x 1.6mm, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±90ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 30µA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 2000 шт:
Кількість Ціна
MC2016K32K7680C13ASH MC2016K32K7680C13ASH Виробник : KYOCERA AVX 4014801.pdf Description: KYOCERA AVX - MC2016K32K7680C13ASH - Oszillator, 32.768kHz, CMOS, SMD, 2mm x 1.6mm, 3.3V, Produktreihe MC2016K
tariffCode: 85416000
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 32.768kHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Produktpalette: MC2016K Series
productTraceability: No
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 700 шт:
Мінімальне замовлення: 9
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±90ppm
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 30µA
Frequency: 32.768 kHz
Base Resonator: Crystal
Мінімальне замовлення: 3
MC2016K32K7680C13ASH Виробник : KYOCERA AVX Components MC2016K32K7680C13ASH.pdf Oscillator XO 0.032768MHz ±90ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R Automotive AEC-Q100|AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 136
Мінімальне замовлення: 8
MC2016K32K7680C13ASH Виробник : KYOCERA AVX Kyocera_2_14_2023_MC2016K32K7680C13ASH-3104144.pdf Standard Clock Oscillators 32.768KHz +/-25ppm t o +/-90ppm 3V CMOS S