MC2016K42.0000C16ESH
MC2016K42.0000C16ESH KYOCERA AVX Components
405clock_mc_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Oscillator XO 42MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin SMD T/R
на замовлення 1855 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 119
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 42.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V, Ratings: AEC-Q100, AEC-Q200, Current - Supply (Max): 6mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 42 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MC2016K42.0000C16ESH MC2016K42.0000C16ESH Виробник : KYOCERA AVX MC2016K42.0000C16ESH_Spec%7E.pdf Description: XTAL OSC XO 42.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q100, AEC-Q200
Current - Supply (Max): 6mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 42 MHz
Base Resonator: Crystal
Кількість Ціна
MC2016K42.0000C16ESH MC2016K42.0000C16ESH Виробник : KYOCERA AVX Components 405clock_mc_e.pdf Oscillator XO 42MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin SMD T/R
Мінімальне замовлення: 79
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q100, AEC-Q200
Current - Supply (Max): 6mA
Part Status: Active
Frequency: 42 MHz
Base Resonator: Crystal
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
товару немає в наявності
MC2016K42.0000C16ESH MC2016K42.0000C16ESH Виробник : Kyocera AVX clock_mc_e-3217817.pdf Standard Clock Oscillators 40MHz 2016 4pads CMO S AEC-Q100/Q200