Продукція > KYOCERA AVX > MC2016K60.0000C16ESH
MC2016K60.0000C16ESH
MC2016K60.0000C16ESH Kyocera AVX
MC2016K60.0000C16ESH_Spec%7E.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Standard Clock Oscillators 60MHz 2016 4pads CMO S AEC-Q100/Q200
на замовлення 1732 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 60.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V, Ratings: AEC-Q100, AEC-Q200, Current - Supply (Max): 6mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 60 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MC2016K60.0000C16ESH MC2016K60.0000C16ESH Виробник : KYOCERA AVX MC2016K60.0000C16ESH_Spec%7E.pdf Description: XTAL OSC XO 60.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q100, AEC-Q200
Current - Supply (Max): 6mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 60 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 120 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
MC2016K60.0000C16ESH MC2016K60.0000C16ESH Виробник : KYOCERA AVX Components 405clock_mc_e.pdf Oscillator XO 60MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin SMD T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q100, AEC-Q200
Current - Supply (Max): 6mA
Frequency: 60 MHz