Продукція > KYOCERA AVX > MC2016Z1.84320C19XSH
MC2016Z1.84320C19XSH
MC2016Z1.84320C19XSH KYOCERA AVX
clock_mcz_x_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 5.8mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 1.8432 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 3268 шт:
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V, Ratings: AEC-Q200, Current - Supply (Max): 5.8mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 1.8432 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 598 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
MC2016Z1.84320C19XSH MC2016Z1.84320C19XSH Виробник : KYOCERA AVX clock_mcz_x_e.pdf Description: XTAL OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±30ppm
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 5.8mA
Frequency: 1.8432 MHz