Продукція > KYOCERA AVX > MC2016Z13.5600C19XSH
MC2016Z13.5600C19XSH
MC2016Z13.5600C19XSH KYOCERA AVX
clock_mcz_x_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 13.5600MHZ CMOS SMD
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: Generator: CMOS; 13.56MHz; -40÷125°C; SMD; 2x1.6x0.8mm; 15pF, Frequency: 13.56MHz, Mounting: SMD, Operating temperature: -40...125°C, Capacitance: 15pF, Body dimensions: 2x1.6x0.8mm, Operating voltage: 3.3V DC, Resonator tolerance: ±30ppm, Type of generator: CMOS.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MC2016Z13.5600C19XSH MC2016Z13.5600C19XSH Виробник : KYOCERA AVX clock_mcz_x_e.pdf Description: XTAL OSC XO 13.5600MHZ CMOS SMD
товару немає в наявності
MC2016Z13.5600C19XSH Виробник : KYOCERA AVX clock_mcz_x_e.pdf Category: Resonators and Generators
Description: Generator: CMOS; 13.56MHz; -40÷125°C; SMD; 2x1.6x0.8mm; 15pF
Frequency: 13.56MHz
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...125°C
Capacitance: 15pF
Body dimensions: 2x1.6x0.8mm
Operating voltage: 3.3V DC
Resonator tolerance: ±30ppm