Продукція > KYOCERA AVX > MC2016Z18.4320C19XSH
MC2016Z18.4320C19XSH
MC2016Z18.4320C19XSH KYOCERA AVX
clock_mcz_x_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 18.4320MHZ CMOS SMD
на замовлення 1995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD quartz crystals, Description: Generator: CMOS; 18.432MHz; ±30ppm; 15pF; SMD; 2x1.6x0.8mm; 3.3VDC, Type of generator: CMOS, Frequency: 18.432MHz, Capacitance: 15pF, Operating temperature: -40...125°C, Body dimensions: 2x1.6x0.8mm, Operating voltage: 3.3V DC, Resonator tolerance: ±30ppm, Mounting: SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MC2016Z18.4320C19XSH MC2016Z18.4320C19XSH Виробник : KYOCERA AVX clock_mcz_x_e.pdf Description: XTAL OSC XO 18.4320MHZ CMOS SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
MC2016Z18.4320C19XSH Виробник : KYOCERA AVX clock_mcz_x_e.pdf Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: CMOS; 18.432MHz; ±30ppm; 15pF; SMD; 2x1.6x0.8mm; 3.3VDC
Type of generator: CMOS
Frequency: 18.432MHz
Capacitance: 15pF
Operating temperature: -40...125°C
Body dimensions: 2x1.6x0.8mm
Operating voltage: 3.3V DC
Resonator tolerance: ±30ppm