MC2016Z22.5792C19XSH
MC2016Z22.5792C19XSH Kyocera International Inc. Electronic Components
clock_mcz_xz_e.pdf
Виробник: Kyocera International Inc. Electronic Components
Description: XTAL OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD
на замовлення 1910 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD quartz crystals, Description: Generator: CMOS; 22.5792MHz; ±30ppm; 15pF; SMD; 2x1.6x0.8mm; 3.3VDC, Type of generator: CMOS, Frequency: 22.5792MHz, Resonator tolerance: ±30ppm, Capacitance: 15pF, Mounting: SMD, Operating temperature: -40...125°C, Body dimensions: 2x1.6x0.8mm, Operating voltage: 3.3V DC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
MC2016Z22.5792C19XSH MC2016Z22.5792C19XSH Виробник : Kyocera International Inc. Electronic Components clock_mcz_xz_e.pdf Description: XTAL OSC XO 22.5792MHZ CMOS SMD
товару немає в наявності
MC2016Z22.5792C19XSH Виробник : KYOCERA AVX clock_mcz_x_e.pdf Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: CMOS; 22.5792MHz; ±30ppm; 15pF; SMD; 2x1.6x0.8mm; 3.3VDC
Type of generator: CMOS
Frequency: 22.5792MHz
Resonator tolerance: ±30ppm
Capacitance: 15pF
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...125°C
Body dimensions: 2x1.6x0.8mm
Operating voltage: 3.3V DC