Продукція > KYOCERA AVX > MC2016Z24.0000C19YSX
MC2016Z24.0000C19YSX
MC2016Z24.0000C19YSX KYOCERA AVX
MC2016Z24.0000C19YSX.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 2.0MM X 1.6MM CMOS, 24MHZ, 1.8V,
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±35ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 4mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 24 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 940 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.0MM X 1.6MM CMOS, 24MHZ, 1.8V,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±35ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Ratings: AEC-Q200, Current - Supply (Max): 4mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 24 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MC2016Z24.0000C19YSX MC2016Z24.0000C19YSX Виробник : KYOCERA AVX clock_mcz_x_e-2586012.pdf Standard Clock Oscillators 24MHz 1.8V 2.0 x 1.6mm +/-30ppm
на замовлення 1073 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
MC2016Z24.0000C19YSX
Додати до обраних Обраний товар
товару немає в наявності
MC2016Z24.0000C19YSX MC2016Z24.0000C19YSX Виробник : KYOCERA AVX MC2016Z24.0000C19YSX.pdf Description: 2.0MM X 1.6MM CMOS, 24MHZ, 1.8V,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±35ppm
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 4mA
Frequency: 24 MHz