Продукція > KYOCERA AVX > MC2016Z3.68640C19XSH
MC2016Z3.68640C19XSH
MC2016Z3.68640C19XSH KYOCERA AVX
clock_mcz_x_e.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD
на замовлення 1313 шт:
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: Oscillator; 3.6864MHz; SMD; 2x1.6x0.8mm; 15pF; ±30ppm; 3.3VDC, Type of quartz: oscillator, Frequency: 3.6864MHz, Mounting: SMD, Body dimensions: 2x1.6x0.8mm, Capacitance: 15pF, Resonator tolerance: ±30ppm, Operating voltage: 3.3V DC, Output signal: CMOS, Operating temperature: -40...125°C.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
MC2016Z3.68640C19XSH MC2016Z3.68640C19XSH Виробник : KYOCERA AVX clock_mcz_x_e.pdf Description: XTAL OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD
товару немає в наявності
MC2016Z3.68640C19XSH Виробник : KYOCERA AVX clock_mcz_x_e.pdf Category: Resonators and Generators
Description: Oscillator; 3.6864MHz; SMD; 2x1.6x0.8mm; 15pF; ±30ppm; 3.3VDC
Type of quartz: oscillator
Frequency: 3.6864MHz
Mounting: SMD
Body dimensions: 2x1.6x0.8mm
Capacitance: 15pF
Resonator tolerance: ±30ppm
Operating voltage: 3.3V DC
Output signal: CMOS
Operating temperature: -40...125°C