MC65H303A
MC65H303A Amphenol Advanced Sensors
AAS_920_306C_NTC_Type_65_Series_031314_web-850433.pdf
Виробник: Amphenol Advanced Sensors
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 30kOhms see data sheet for tolerance
на замовлення 558 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 30KOHM 3936K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, B25/85: 3936K, Resistance in Ohms @ 25°C: 30K, Resistance Tolerance: ±0.05°C, Length - Lead Wire: 3.00" (76.20mm), Part Status: Active, Power - Max: 25 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
B25/85: 3936K
Resistance in Ohms @ 25°C: 30K
Resistance Tolerance: ±0.05°C
Length - Lead Wire: 3.00" (76.20mm)
Part Status: Active
Power - Max: 25 mW
на замовлення 1916 шт:
Кількість Ціна
MC65H303A MC65H303A Виробник : Amphenol downloaditemid7966.pdf Thermistor NTC 30K Ohm 2-Pin Wire Bulk
товару немає в наявності