Продукція > MOTOROLA > MC68030FE25C
MC68030FE25C MOTOROLA
MC68030UM.pdf
Виробник: MOTOROLA
08+ QFP
на замовлення 345 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU M680X0 25MHZ 132CQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 132-BCQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 25MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: 68030, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 132-CQFP (24x24), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Graphics Acceleration: No.
Інші пропозиції MC68030FE25C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MC68030FE25C MC68030FE25C Виробник : NXP USA Inc. MC68030UM.pdf Description: IC MPU M680X0 25MHZ 132CQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 132-BCQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: 68030
Voltage - I/O: 5.0V