MC68030RC25C Freescale Semiconductor
Виробник: Freescale Semiconductor
Description: IC MPU M680X0 25MHZ 128PGA
Packaging: Tray
Package / Case: 128-BPGA
Mounting Type: Through Hole
Speed: 25MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: 68030
Voltage - I/O: 5.0V
Supplier Device Package: 128-PGA (34.55x34.55)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Graphics Acceleration: No
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU M680X0 25MHZ 128PGA, Packaging: Tray, Package / Case: 128-BPGA, Mounting Type: Through Hole, Speed: 25MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: 68030, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 128-PGA (34.55x34.55), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Graphics Acceleration: No.
Інші пропозиції MC68030RC25C
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
| MC68030RC25C |
на замовлення 5000 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
| MC68030RC-25C | Виробник : MOT | 98 PGA |
на замовлення 65 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
MC68030RC25C | Виробник : NXP USA Inc. |