MC68030RC25C
MC68030RC25C Freescale Semiconductor
FSCLS00532-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Freescale Semiconductor
Description: IC MPU M680X0 25MHZ 128PGA
Packaging: Tray
Package / Case: 128-BPGA
Mounting Type: Through Hole
Speed: 25MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: 68030
Voltage - I/O: 5.0V
Supplier Device Package: 128-PGA (34.55x34.55)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Graphics Acceleration: No
на замовлення 125 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU M680X0 25MHZ 128PGA, Packaging: Tray, Package / Case: 128-BPGA, Mounting Type: Through Hole, Speed: 25MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: 68030, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 128-PGA (34.55x34.55), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Graphics Acceleration: No.
Інші пропозиції MC68030RC25C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MC68030RC25C FSCLS00532-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw MC68030UM.pdf
на замовлення 5000 шт:
MC68030RC-25C Виробник : MOT 98 PGA
на замовлення 65 шт:
MC68030RC25C MC68030RC25C Виробник : NXP USA Inc. MC68030UM.pdf Description: IC MPU M680X0 25MHZ 128PGA
Packaging: Tray
Package / Case: 128-BPGA
Mounting Type: Through Hole
Speed: 25MHz
Core Processor: 68030
Voltage - I/O: 5.0V