Продукція > MC > MC68302RC20C
MC68302RC20C
MC68302TIMING.pdf
Виробник: MC
08+ .
на замовлення 345 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MC68302RC20C MC
Description: IC MPU M683XX 20MHZ 132PGA, Packaging: Tray, Package / Case: 132-BPGA Exposed Pad, Mounting Type: Through Hole, Speed: 20MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: M68000, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 132-PGA (34.5x34.5), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 8/16-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; RISC CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: GCI, IDL, ISDN, NMSI, PCM, SCPI.
Інші пропозиції MC68302RC20C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MC68302RC20C MC68302RC20C Виробник : NXP USA Inc. MC68302TIMING.pdf Description: IC MPU M683XX 20MHZ 132PGA
Packaging: Tray
Package / Case: 132-BPGA Exposed Pad
Mounting Type: Through Hole
Speed: 20MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: M68000
Voltage - I/O: 5.0V