Продукція > ONSEMI > MC74ACT240DWR2G
MC74ACT240DWR2G
MC74ACT240DWR2G onsemi
mc74ac240-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC BUFF INVERT 5.5V 20SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Logic Type: Buffer, Inverting
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 4
Current - Output High, Low: 24mA, 24mA
Supplier Device Package: 20-SOIC
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC BUFF INVERT 5.5V 20SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), Output Type: 3-State, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 2, Logic Type: Buffer, Inverting, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Number of Bits per Element: 4, Current - Output High, Low: 24mA, 24mA, Supplier Device Package: 20-SOIC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
MC74ACT240DWR2G MC74ACT240DWR2G Виробник : onsemi mc74ac240-d.pdf Buffers & Line Drivers 5V Octal 3-State
на замовлення 282 шт:
Мінімальне замовлення: 7
MC74ACT240DWR2G MC74ACT240DWR2G Виробник : onsemi mc74ac240-d.pdf Description: IC BUFF INVERT 5.5V 20SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: 3-State
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Logic Type: Buffer, Inverting
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Number of Bits per Element: 4