Продукція > MC7 > MC74VHC14DTG
MC74VHC14DTG
MC74VHC14DTG
mc74vhc14-d.pdf
Код товару: 72023
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Ціна
на замовлення 2400 шт:
Кількість Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 556
Мінімальне замовлення: 96
на замовлення 328 шт:
Мінімальне замовлення: 29
на замовлення 389 шт:
Мінімальне замовлення: 28
на замовлення 864 шт:
Мінімальне замовлення: 797
Features: Schmitt Trigger
Packaging: Tube
Package / Case: 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: Inverter
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 2V ~ 5.5V
Current - Output High, Low: 8mA, 8mA
Number of Inputs: 1
Supplier Device Package: 14-TSSOP
Input Logic Level - High: 2.2V ~ 3.85V
Input Logic Level - Low: 0.9V ~ 1.65V
Max Propagation Delay @ V, Max CL: 10.6ns @ 5V, 50pF
Part Status: Active
Number of Circuits: 6
Current - Quiescent (Max): 2 µA
Мінімальне замовлення: 4
Мінімальне замовлення: 4
MC74VHC14DTG MC74VHC14DTG Виробник : ONSEMI 1596371.pdf Description: ONSEMI - MC74VHC14DTG - Inverter, Schmitt-Trigger, 74VHC14, 1 Eingang, 8mA, 2V bis 5.5V, TSSOP-14
Logikfunktion: Wechselrichter
Logik-IC-Familie: 74VHC
Anzahl der Elemente: Sechs
Bauform - Logikbaustein: TSSOP
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 8mA
IC-Gehäuse / Bauform: TSSOP
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Versorgungsspannung, min.: 2V
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 14Pin(s)
Produktpalette: 74VHC14
productTraceability: No
Versorgungsspannung, max.: 5.5V
Anzahl der Eingänge: 1Inputs
Schmitt-Trigger-Eingang: Mit Schmitt-Trigger-Eingang
Betriebstemperatur, max.: 125°C