Продукція > MC7 > MC78LC30HT1
MC78LC30HT1
Виробник:
на замовлення 705 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MC78LC30HT1
Description: IC REG LINEAR FIXED LDO REG, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-243AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 50mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 3.3 µA, Voltage - Input (Max): 12V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-89-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 3V, Part Status: Active, Voltage Dropout (Max): 0.06V @ 1mA.
Інші пропозиції MC78LC30HT1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MC78LC30HT1 Виробник : onsemi Description: IC REG LINEAR FIXED LDO REG
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-243AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 50mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 3.3 µA
Voltage - Input (Max): 12V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-89-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 3V
Part Status: Active
Voltage Dropout (Max): 0.06V @ 1mA
товару немає в наявності
MC78LC30HT1 MC78LC30HT1 Виробник : ON Semiconductor MC78LC00_D-1811374.pdf LDO Voltage Regulators 3.0V 80mA CMOS LDO