Продукція > MOC > MC78M12CDT
MC78M12CDT MOC
mc78m00-d.pdf
Виробник: MOC
99+ T0252
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MC78M12CDT MOC
Description: IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK, Packaging: Tube, Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 500mA, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 35V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: DPAK, Voltage - Output (Min/Fixed): 12V, PSRR: 80dB (120Hz), Protection Features: Over Temperature, Short Circuit.
Інші пропозиції MC78M12CDT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MC78M12CDT Виробник : ON Semiconductor MC78MXX_ONS.pdf Лінійний СН, Uвих, В = 12, Uвх, В = 35, Iвих = 0,5 А, Udrop, В = 2, Тексп, °С = 0...+125, Точ, % = 4,... Група товару: Інтегральні мікросхеми Корпус: DPAK Од. вим: шт
товару немає в наявності
MC78M12CDT MC78M12CDT Виробник : onsemi mc78m00-d.pdf Description: IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
Packaging: Tube
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 35V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: DPAK
Voltage - Output (Min/Fixed): 12V
PSRR: 80dB (120Hz)
Protection Features: Over Temperature, Short Circuit
товару немає в наявності
MC78M12CDT MC78M12CDT Виробник : onsemi mc78m00_d-1193344.pdf Linear Voltage Regulators 12V 500mA Positive