Продукція > MOTO > MC78M12CT
MC78M12CT MOTO
mc78m00-d.pdf
Виробник: MOTO
97+ SOP
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MC78M12CT MOTO
Description: IC REG LINEAR 12V 500MA TO220AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Current - Output: 500mA, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 35V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TO-220, Voltage - Output (Min/Fixed): 12V, PSRR: 80dB (120Hz), Protection Features: Over Temperature, Short Circuit.
Інші пропозиції MC78M12CT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MC78M12CT MC78M12CT Виробник : onsemi mc78m00-d.pdf Description: IC REG LINEAR 12V 500MA TO220AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Current - Output: 500mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 35V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-220
Voltage - Output (Min/Fixed): 12V
PSRR: 80dB (120Hz)
Protection Features: Over Temperature, Short Circuit
товару немає в наявності
MC78M12CT MC78M12CT Виробник : ON Semiconductor mc78m00-d-1193344.pdf Linear Voltage Regulators 12V 500mA Positive