MC78M15ABDTG
mc78m00-d.pdf
Код товару: 172499
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Стабілізатори напруги лінійні
Ціна
MC78M15ABDTG MC78M15ABDTG Виробник : ON Semiconductor MC78M00_D-2316032.pdf Linear Voltage Regulators 15V 500mA Positive
на замовлення 1312 шт:
MC78M15ABDTG Виробник : ON SEMICONDUCTOR mc78m00-d.pdf IC REG LDO 500MA 15V DPAK-3
на замовлення 5 шт:
термін постачання 2-3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
MC78M15ABDTG MC78M15ABDTG Виробник : onsemi mc78m00-d.pdf Description: IC REG LINEAR 15V 500MA DPAK
Packaging: Tube
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 35V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: DPAK
Voltage - Output (Min/Fixed): 15V
Part Status: Obsolete
PSRR: 70dB (120Hz)