Продукція > ONSEMI > MC78M15ACDTG
MC78M15ACDTG
MC78M15ACDTG ONSEMI
ONSM-S-A0013299569-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: ONSEMI
Description: ONSEMI - MC78M15ACDTG - Positiver Festspannungsregler, 500mA, 15V Ausgangsspannung, TO-252-3 (DPAK), 0°C bis 125°C
tariffCode: 85423990
Ausgang: Fest
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, min.: -
IC-Montage: Oberflächenmontage
Ausgangsspannung, max.: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
IC-Gehäuse / Bauform: TO-252 (DPAK)
Nennausgangsspannung: 15V
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -
Eingangsspannung, max.: 35V
euEccn: NLR
Ausgangsstrom, max.: 500mA
Eingangsspannung, min.: 23V
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: 15V 500mA Linear Voltage Regulators
Ausgangsspannung, nom.: 15V
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ausgangsstrom, max.: 500mA
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 575 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - MC78M15ACDTG - Positiver Festspannungsregler, 500mA, 15V Ausgangsspannung, TO-252-3 (DPAK), 0°C bis 125°C, tariffCode: 85423990, Ausgang: Fest, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, min.: -, IC-Montage: Oberflächenmontage, Ausgangsspannung, max.: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, IC-Gehäuse / Bauform: TO-252 (DPAK), Nennausgangsspannung: 15V, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -, Eingangsspannung, max.: 35V, euEccn: NLR, Ausgangsstrom, max.: 500mA, Eingangsspannung, min.: 23V, Anzahl der Pins: 3Pin(s), Produktpalette: 15V 500mA Linear Voltage Regulators, Ausgangsspannung, nom.: 15V, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ausgangsstrom, max.: 500mA, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MC78M15ACDTG MC78M15ACDTG Виробник : ON Semiconductor mc78m00-d.pdf Standard Regulator Pos 15V 0.5A 3-Pin(2+Tab) DPAK Tube
на замовлення 1650 шт:
Кількість Ціна
MC78M15ACDTG MC78M15ACDTG Виробник : onsemi mc78m00-d.pdf Description: IC REG LINEAR 15V 500MA DPAK
Packaging: Tube
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 6 mA
Voltage - Input (Max): 35V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: DPAK
Voltage - Output (Min/Fixed): 15V
Part Status: Obsolete
PSRR: 70dB (120Hz)
Protection Features: Over Temperature, Short Circuit
на замовлення 12 шт:
Мінімальне замовлення: 9
MC78M15ACDTG MC78M15ACDTG Виробник : ON Semiconductor MC78M00_D-2316032.pdf Linear Voltage Regulators 15V 500mA Positive
MC78M15ACDTG Виробник : ONN mc78m00-d.pdf
Packaging: Tube
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 500mA
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 6 mA
Voltage - Input (Max): 35V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: DPAK
Part Status: Obsolete
PSRR: 70dB (120Hz)