Продукція > ONSEMI > MC78M24CTG
MC78M24CTG
MC78M24CTG onsemi
mc78m00-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: IC REG LINEAR 24V 500MA TO220
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-220-3
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Current - Output: 500mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 40V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-220
Voltage - Output (Min/Fixed): 24V
PSRR: 70dB (120Hz)
Protection Features: Over Temperature, Short Circuit
на замовлення 11469 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 742
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 24V 500MA TO220, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Current - Output: 500mA, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 40V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TO-220, Voltage - Output (Min/Fixed): 24V, Part Status: Obsolete, PSRR: 70dB (120Hz), Protection Features: Over Temperature, Short Circuit.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MC78M24CTG MC78M24CTG Виробник : ON Semiconductor mc78m00-d.pdf Standard Regulator Pos 24V 0.5A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 267
Мінімальне замовлення: 13
на замовлення 150 шт:
Мінімальне замовлення: 11
MC78M24CTG MC78M24CTG Виробник : ON Semiconductor MC78M00_D-2316032.pdf Linear Voltage Regulators 24V 500mA Positive
на замовлення 378 шт:
MC78M24CTG Виробник : On Semiconductor MC78M00-D.pdf REG POS 500MA 24V TO220AB Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт
товару немає в наявності
MC78M24CTG MC78M24CTG Виробник : onsemi mc78m00-d.pdf Description: IC REG LINEAR 24V 500MA TO220
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Current - Output: 500mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 40V
Number of Regulators: 1
Part Status: Obsolete
PSRR: 70dB (120Hz)