MC78PC18NTRG
MC78PC18NTRG ON Semiconductor
MC78PC00-D-107721.pdf
Виробник: ON Semiconductor
LDO Voltage Regulators 1.8V 150mA CMOS
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5.
Інші пропозиції MC78PC18NTRG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MC78PC18NTRG Виробник : ON Semiconductor MC78PC00%20Rev6.pdf
на замовлення 4233 шт:
MC78PC18NTRG MC78PC18NTRG Виробник : ON Semiconductor MC78PC00%20Rev6.pdf Description: IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
товару немає в наявності