Продукція > ON > MC78PC30NTRG
MC78PC30NTRG ON
MC78PC00%20Rev6.pdf
Виробник: ON
на замовлення 18000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MC78PC30NTRG ON
Description: IC REG LINEAR 3V 150MA 5TSOP.
Інші пропозиції MC78PC30NTRG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MC78PC30NTRG Виробник : ON Semiconductor MC78PC00-D-107721.pdf LDO Voltage Regulators 3.0V 150mA CMOS
MC78PC30NTRG MC78PC30NTRG Виробник : ON Semiconductor MC78PC00%20Rev6.pdf Description: IC REG LINEAR 3V 150MA 5TSOP
товару немає в наявності